МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ
БЛОГ

Які засоби виведення коштів з Амазона в 2022 році?

У багатьох користувачів виникає резонне питання: «Як можна вивести кошти, зароблені на Амазон?» Ця платформа використовує електронну платіжну систему Payoneer та мультивалютний рахунок Wise, з правилами підключення яких можна ознайомитись у цій статті.

Щоб виступати активним продавцем на Amazon, користувачеві необхідно визначитися, яким способом він отримуватиме зароблені суми. Які можливості доступні?


Для реєстрації персонального облікового запису продавця та створення облікового запису Seller Central система вимагає введення даних міжнародної кредитної картки. Тому дебетові та кредитні картки для внутрішнього обігу та місцеві банківські рахунки в цьому випадку не підійдуть. Крім того, виключена можливість використання розрахункових чеків, накопичувальних кредитних карток, Пейпал, КИВІ та інших платіжних сервісів.
Вивести кошти з Амазоном можна лише двома способами: використовувати Пайонер і Вайз.

Вивід грошей з Amazon на Wise

Скориставшись банківським додатком WISE, можна відкрити персональний мультивалютний рахунок абсолютно безкоштовно та переказувати на нього кошти з інтернет-магазину Амазон. Для Amazon можна відкрити такі види рахунків:

·     USA;
·     Europe;
·     UK;
·     Australia.

Використовуючи Amazon Europe, ви конвертуєте отримані доходи євро, а виводячи кошти на Amazon USA, отримуєте долари. Потім слід здійснити переказ коштів на банківський рахунок та отримати зароблені кошти у необхідній валюті. Майте на увазі, що комісія за переказ не береться із суми менше ніж 540 євро.

Якщо ви не є резидентом США і хочете здійснювати продаж на Амазон, то вам необхідно буде пройти перевірку в податковому органі. Це робиться для підтвердження того, що ви не сплачуєте податкові збори в США, оскільки не маєте громадянства цієї країни.

Як підключити Wise?

Щоб підключитися до сервісу Wise, потрібно скористатися власним профілем магазину на Амазон, в якому ви працюєте.

Алгоритм налаштування наступний:

1.   Выбрать пункт «Налаштування». Потім послідовно вибрати пункти:

·     «Інформація профіля»;
·     «Інформація платежей»;
·     «Інформація банківського рахунку».

2.   Додати реквізити вашого банківського рахунку.

3.  Натиснути кнопку «Додати новий спосіб отримання платежів».

4.   Вибрати країну, де знаходиться банківська організація (наприклад, якщо використовується Amazon Australia, слід вибрати Австралію).

5.   Для банків різних країн введіть певні реквізити:

·     Амазон Europe – код IBAN або BIC;
·     Амазон USA – № рахунку та 9-значний числовий ідентифікатор Автоматизованої Клірингової Палати (АСН);
·     Амазон Great Britain - № рахунки балансу WISE і SORTCODE (спеціальний код для банків, розташованих на території Великобританії). Виплати в даному випадку будуть проводитись у британських фунтах;
·     Амазон Australia - № рахунку, прізвище власника та 6-значний код BSB національного банку. Виплати провадяться в австралійських доларах.

6.   Пройти процедуру перевірки справжності введених банківських реквізитів за допомогою № вашого банківського рахунку, який прикріплений до облікового запису.

7.  Завершити реєстрацію, натиснувши кнопку «Додати новий спосіб отримання платежів».

Виведення коштів з Амазон на Пайонер

Якщо людина не має особистого облікового запису на Пайонер, то реєстрацію можна пройти абсолютно безкоштовно. Платіжний сервіс надає зареєстрованим клієнтам доларові реквізити універсального сервісу Global Payment. Щодо цього ви й отримуватимете кошти в доларах США.

Почати використовувати обліковий запис можна безпосередньо після його авторизації та виводити кошти на банківський рахунок у країні проживання.


Користувач може додатково замовити банківську картку, коли на його рахунку з'явиться сума 30 доларів. Її річне обслуговування коштуватиме 29 доларів 95 центів. Знімати гроші з картки можна в будь-якому банкоматі, який працює з платіжним сервісом Master Card (на банкоматі має бути відповідна позначка). Знімати можна у місцевій валюті або у доларах, якщо банківський автомат працює з іноземною валютою. Якщо ви не оформили картку, то за обслуговування облікового запису платити не доведеться.

Для продавців, які заробили на Амазон більше 1000 доларів, нараховується заохочувальний бонус у розмірі 25 доларів.

Як підключитися до Payoneer?

Після авторизації облікового запису можна приступати до підключення вашого магазину на Амазон до електронної системи платежів Пайонер. Для цього необхідно з'ясувати особисті реквізити, що надаються сервісом обробки платежів GPS (Глобальний платіжний сервіс). Потрібно зайти в меню облікового запису та вибрати розділ «Отримання», а потім: «Global Payment Service» та «Валюта USD».

Наступні дії виглядають так:
1.   Увійти в Амазон Seller Central, ввівши Email та особистий пароль.
2.   Вибрати «Налаштування» і «Інформація про акаунт».
3.   Выбрать розділ «Методи депозиту», поставити галочку «Використовувати новий банківський рахунок», натиснути «Надати», а потім – «Додати»
4.   Ввести реквізити USB Глобального Платіжного Сервісу в рядок «Місцезнаходження банку» (BankLocation), вказавши «Сполучені Штати» (UnitedStates). Вписати потрібні реквізити GPS та натиснути «Надати» (Submit).

Після правильного виконання вищезгаданих кроків платіжний сервіс буде підключений до вашого інтернет-магазину.

Відомості про історію перекладів можна знайти в особистому обліковому записі Пайонер. Зайдіть в меню, виберіть розділ «Історія» і пункт «Історія платежів».

Для того, щоб вивести заробіток з Amazon, необхідно:

1.Зайти в обліковий запис Амазон;
2.Вибрати пункт меню «Вивід» и «На банківський рахунок». При використанні оригінальної картки Payoneer кошти миттєво надійдуть на її баланс, і їх можна буде одразу ж зняти. Можна також вивести кошти на локальний банківський рахунок.

Отримання коштів, що у платіжному сервісі Пайонир.

З електронної системи Пайонір кошти можна отримати двома способами.

Перший варіант. Вивести кошти на банківський рахунок у національній валюті (долари, євро, британський фунт тощо)

Другий варіант. Використання оригінальної доларової картки Payoneer. Її можна замовити, якщо на вашому рахунку знаходиться щонайменше 30 доларів. Гроші з неї можна зняти відразу після надходження платежу.

Система Пайонер доступна для застосування на платформах:

· # nbsp; # nbsp; # nbsp; Amazon.com (США);
·   Amazon.co.uk (Великобританія та Північна Ірландія);
·   Amazon.fr (Франція);
· # nbsp; # nbsp; # nbsp; Amazon.de (ФРН);
·   Amazon.it (Італія);
·   Amazon.es (Іспанія).

Реєстрація міжнародної компанії https://uk.mycompanyuk.com/main
Реєстрація Amazon https://uk.mycompanyuk.com/amazon
Реєстрація Shopify https://uk.mycompanyuk.com/shopify
Реєстрація Paypal https://uk.mycompanyuk.com/paypal
Реєстрація Ebay https://uk.mycompanyuk.com/ebay
Реєстрація Etsy https://uk.mycompanyuk.com/etsy
Усі послуги https://uk.mycompanyuk.com/services