МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ

Реєстрація у платіжній системі PAYONEER

Низькі комісійні та жодних прихованих витрат
Робота у форматі міжнародного бізнесу у Великій Британії передбачає вибір платформи для грошових переказів. Одна з найпопулярніших і найвідоміших – платіжна система Payoneer, яка дозволяє здійснювати переказ коштів між більш ніж 200 державами в 150 національних валютах.
Особливості Пайонір

Своєю основною метою розробники платформи вважають підтримку компаній, які регулярно пересилають гроші своїм партнерам. Наприклад, рекомендується реєстрація в Payoneer для роботи з великими маркетплейсами, наприклад, для Amazon.com (між Payoneer та Amazon діє угода про офіційне партнерство). Неважливо, скільки продавців та покупців працює саме на вашому ресурсі, якщо у вас підключена Payoneer, платіжна система забезпечує легкий та безпечний прийом та відправку платежів, та багато інших переваг.

 • Якщо ви керуєте бізнесом, що є посередником, платформа відмінно підійде за функціоналом. Надсилання коштів можливе як усередині сервісу, на його рахунки (без комісії), так і на будь-які банківські рахунки та картки по всьому світу. У цьому випадку передбачена Payoneer комісія – її розмір слід уточнювати.
 • Перекази можуть здійснюватися у валюті, яка необхідна вашому одержувачу – через конвертацію. Тобто ваш партнер у Великій Британії може відразу отримати переказ у євро, навіть якщо ви відсилаєте її в доларах.
 • Всі бенефіціари можуть самостійно вибирати, яким саме способом вони виводитимуть кошти з Payoneer: картка, банківський рахунок або рахунок у самій платіжній системі.

Слід постійно вдосконалюється і масштабується. Так, наприкінці 2020 року система анонсувала свою нову програму Payoneer for Banks, розроблену спеціально для бізнесів будь-яких форматів. У рамках нової програми Payoneer перекази мають стати ще простіше та швидше. Вже сьогодні платформа уклала угоди про співпрацю з десятками найбільших банків та електронних платіжних систем у десяти країнах. Мережа розширюватиметься, отже, знижуватимуться комісії за перекази і суттєво зросте прямий доступ до глобальних торгових площадок.

Чому Payoneer – платіжна система, популярна у бізнесу у Великій Британії:
 • прості онлайн-перекази;
 • можливість створювати рахунки, що повністю імітують рахунки в місцевих банках – підвищується довіра;
 • платежі у будь-яких національних валютах;
 • доступ до 1000+ торгових площадок;
 • в межах цього платіжного сервісу перекази здійснюються без комісії;
 • власні картки для безготівкових операцій та зняття готівки в АТМ;
 • безоплатне виведення коштів з платіжного сервісу на рахунки підприємства;
 • транзакції з вхідних банківських переказів;
 • низькі комісії під час роботи з маркетплейсами.

Маючи Payoneer гаманець, власнику компанії дуже просто перевести в готівку свої гроші в тій країні, де він проживає, а також офіційно списати у витрати фірми. Отже, можна оптимізувати відрахування податків. При цьому Payoneer має мінімальний вивід з євро/доларового рахунку – 300 USD. Обмежень щодо місячного обігу немає. Умови зняття готівки у різних країнах можуть відрізнятися, і це потрібно уточнювати. Наприклад, якщо країна власника рахунку Payoneer – Україна, готівку по карті можна зняти в будь-якому банкоматі. У Росії ж з червня 2020 року діє обмеження на цю операцію.

Гаманець Payoneer: реєстрація

Для того, щоб створити в Payoneer особистий кабінет, потрібно пройти процедуру ідентифікації особистості. Вона передбачає:

· Відсилання сканів документів;

· Повна вказівка особистих даних власника акаунту;

· Повні дані про компанію та ін.

Те саме стосується і процедури отримання іменної картки. Вся інформація має бути достовірною та правдивою. В іншому випадку картку можуть заблокувати, а рахунок – заморозити.

Для того, щоб у вас не виникло проблем з Payoneer акаунтом і отриманням карти системи Пайонір, зверніться до нас. Ми гарантуємо швидкий результат та дотримання ваших інтересів у країні, де ви плануєте відкрити бізнес. Реєстрацію Payoneer замовити у нас може будь-який клієнт, незалежно від місця проживання.

Порівняння Payoneer та Wise

Wise пропонує дуже вигідні умови для міжнародних платежів, з якими важко конкурувати. Payoneer дозволяє здійснювати платежі приватним особам, але компанія більше орієнтована на бізнес клієнтів. Wise – оптимальне рішення для переведення невеликих сум, тоді як у Payoneer встановлений мінімальний поріг $50. Wise також найкраще підходить для великих транзакцій на суму до 1 млн. доларів США, а у Payoneer ліміт витрат за карткою – 5000 USD, також встановлений ліміт на банківські перекази у розмірі 10000 USD. З іншого боку, у Payoneer більше можливостей для B2B платежів у порівнянні з Wise і набагато більше покриття.