МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ

Реєстрація на etsy з України

Як почати продавати на etsy та виводити гроші на свій особистий рахунок без посередників та сірих схем
Відомий на весь світ американський майданчик-ярмарок був створений спеціально для тих, хто займається ручною творчістю. Невеликий магазин на Etsy – місце, де вони можуть запропонувати свої роботи любителям незвичайних предметів зі всіх країн світу, і треба сказати – їх є чимало. За звітом Етсі за 2021 рік, на сайті зареєстровано 2,9 млн продавців, та 43 млн активних покупців!

На майданчику виставлятимуть картини, фотографії, в'язані та пошиті речі, гербарії, свічки, вази, шпаківні – неможливо перерахувати всі цікаві речі, які можна там зустріти. Крім того, пропонуються вінтажні предмети, їх вік має бути не менше 20 років.

На сайті багато продавців із УКРАЇНИ, а тим, кого турбуватиме його «англомовність», ми пропонуємо невелику інструкцію щодо відкриття магазину на Etsy. Зробити це не так вже й складно, зате відкривається хороша можливість заробити на своєму хобі.

З 2019 року Etsy заборонила громадянам України реєструвати на фіз особи магазини на онлайн платформі. Але ми знайшли рішення як це обійти і легально зареєструватися на Etsy.
Для початку ми пропонуємо створити фірму LTD в Англії, більш детально можна дізнатися про цю послугу тут https://uk.mycompanyuk.com/ . Та відкрити рахунок в онлайн банкінгу WISE, більш детально можна дізнатися про цю послугу тут https://uk.mycompanyuk.com/servise2/ua

Після всіх підготовчих робіт у вас буде сертифікат про реєстрацію фірми та банківський рахунок з картою. Білінг адрес (адрес вашої компанії) в вашому WISE буде Англійська і при відкритті Etsy ви будете реєструватися не як фізична особа а як бізнес і вказувати англійську адресу. Також вам як директору вашої компанії потрібно буде завантажити скан копію свого закордонного паспорту в Etsy.

Реєстрація на etsy з України


Перекладаємо на Українську мову сайт etsy за допомогою застосунку в гугл хром https://chrome.google.com/webstore/detail/google-translate/aapbdbdomjkkjkaonfhkkikfgjllcleb .
Якщо використовувати браузер з автоматичним перекладом, наприклад Chrome, можна легко розібратися з принципом роботи на Етсі. Відкриття магазину — платне, але це коштує недорого, до того ж є спосіб виставити перші 40 товарів безкоштовно. Як це зробити, ми розповімо нижче. Відразу попередимо: виберіть один із двох способів заздалегідь, оскільки після реєстрації платного магазину ви не зможете скористатися реферальним посиланням на безкоштовне відкриття!

Скористайтеся реферальним посиланням зараз щоб отримати 40 товарів безкоштовно. etsy.me/3g6HvuF

1 Реєстрація

Заведіть обліковий запис на сайті, натиснувши на кнопку «Відкрийте магазин сьогодні». Для цього потрібно буде ввести адресу своєї електронної пошти, придумати пароль та вказати своє ім'я англійською мовою.
На електронну адресу прийде посилання, перейшовши за яким ви підтвердите свою реєстрацію.

Потім потрібно вибрати у правому верхньому меню пункт «менеджер магазину», після чого ви будете переправлені на сторінку налаштувань. На ній по черзі заповніть анкетну і перейдіть до налаштування магазину.
2. Уподобання магазину

Тут ви маєте вибрати мову, країну та валюту. Зверніть увагу, що Україна відсутня в списку. Тому тут є два варіанти.

  1. Мати компанію за кордоном. Ідеальним варіантом буде LTD в Англії. Цей варіант дає 100% гарантію на проходження реєстрації та верифікації облікового запису Etsy. Більше інформації про відкриття компанії в англії тут https://uk.mycompanyuk.com/
  2. Реєстрація на себе, але ви повинні мати відкриті рахунки в країнах які є в переліку Etsy.
3. Назвіть свій магазин

Приготуйтеся до того, що креативну назву магазину ви будете вибирати довго, тому що багато варіантів вже використано. Його можна буде змінити пізніше, але лише один раз. У назві не можна використовувати пробіли та цифри. Перед переходом до чергового пункту меню не забувайте зберегти дані (правий нижній кут сторінки).

4. Створіть свій перший товар

Внесення товару до магазину. Вам буде запропоновано вставити фотографію, після чого потрібно буде заповнити інформацію про товар, список містить багато пунктів. Ваша задача заповнити інформацію про ваш товар максимально точно.
4. Як вам будуть платити

Тут є два варіанти
  1. Індивідуальний. Якщо вибрати цей варіант то ви будете рееструватися як фізична особо. Потрібно розкажіть трохи про себе, країна проживання (УКРАЇНИ в списку не має), імя, прізвище, дана народження та адреса проживання. Також потрібно буде вказати банківський рахунок, щоб Etsy змогла перераховувати кошти вам особисто.
  2. Бізнес. В цьому випадку ви вкахуєте все інформацію про фірму та директора а також банківський рахунок вашої фірми.
Після введеної інформації потрібно буде заванатити свої документи, ідеально підійде закордонний паспорт.
5. Налаштувати білінг

На останньому кроці потрібно вказати, як ви оплачуватимете послуги та комісію Etsy.
Внесіть всі дані вашої особистої або бізнес карти. Також можете використати і віртуальну карту.