МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ

Відгуки наших клієнтів

 • Анна Романова

  Приватний підприємець

  Коли мені вдалося створити успішний бізнес в Україні, переді мною постало логічне питання: "А може варто спробувати масштабуватися, вийшовши на ринки Європи та США?". Але для того, щоб легалізувати бізнес за кордоном необхідно відкрити там фірму, тому я поринула у вивчення умов ведення підприємницької діяльності та оподаткування для підприємств у різних країнах Європи та зупинила свій вибір на Великій Британії. Мене підкупила простота та прозорість ведення бізнесу, а також бездоганна репутація Великобританії на міжнародній арені. Оскільки процес реєстрації компанії займає багато часу, а також має багато підводних каменів, я вирішила звернутися до фахівців. Вивчивши ринок послуг з реєстрації фірми у Великій Британії, я зупинила свій вибір на MyCompanyUK і жодного разу не пошкодувала. В результаті злагодженої роботи фахівців я отримала свою фірму під ключ у короткий термін та за дуже привабливою ціною. Тому абсолютно впевнено рекомендую команду MyCompanyUK як професіоналів, які оперативно та якісно виконують свою роботу!

 • Денис Рибаков
  Бізнесмен

  Зіткнувся із проблемою виведення грошей через пайпал. Діти з MyCompany UK проконсультували, допомогли відкрити фірму у Великій Британії та оформити на неї рахунок. Тепер не хвилююся за свої гроші і не користуюся сумнівними послугами третіх осіб. Все було зроблено швидко, якісно та за приємною ціною.

 • Алекс Бортников

  Приватний підприємець

  Давно планував розпочати свій бізнес на Shopify і коли вивчав питання, то зрозумів, що краще звернутися до фахівців, які допоможуть підготувати все одним пакетом. Довго шукав потрібну компанію і знайшов MyCompanyUK. Отримав усі відповіді на запитання, які мене цікавили під час консультації, і хлопці приступили до справи. Через 3 дні у мене вже була компанія в UK, рахунок, пайпал та страйп! Такої швидкості я не очікував))) Дуже задоволений результатом! Тепер рекомендую цю компанію всім знайомим.