МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ

Реєстрація в платіжній системі PAYPAL

Отримайте фізичну картку на руки та контролюйте свої гроші самостійно!

Безпечний бізнес через платіжну систему PayPal

У світі цей платіжний сервіс дуже популярний. Для продавців грошові перекази Пайпал набагато безпечніші, ніж через мобільні мережі. Тому для всіх, хто планує працювати на таких міжнародних маркетплейсах, як eBay, Shopify або Etsy, зареєструвавши фірму у Великій Британії, питання відкриття корпоративного рахунку Пайпал буде актуальним. Ми пропонуємо вам допомогу у відкритті рахунку PayPal.
PayPal – найпопулярніший платіжний сервіс у світі. Свою популярність він набув завдяки ряду особливостей:

· Працює у 202 країнах. Онлайн-платежі Пайпал приймає у 25 національних валютах, те саме стосується виведення та переказу коштів.

· Користуватися сервісом дуже просто, у тому числі – корпоративним рахунком.

· Миттєві перекази.

· Вкрай серйозне ставлення власників сервісу до безпеки інформації. У Пейпал постійно ведеться моніторинг несанкціонованих дій. Інформація про користувачів не надсилається стороннім ресурсам.

· Високі вимоги до надійності продавця – це великий плюс як покупця, так продавця. Підтверджена надійність – найкраща рекомендація продавця як сумлінного та порядного.

Варто зазначити, що Пайпал не працює з Amazon чи Aliexpress. Справа в тому, що з 2002 року вона є підрозділом компанії eBay - прямого конкурента перерахованих площадок.

Особливості корпоративного рахунку PayPal
У платіжному сервісі може створити електронний гаманець як приватна особа, так і юридична. Це чудова можливість займатися міжнародними продажами, зокрема на маркетплейсі eBay. Що особливо зручно, то це можливість інтегрувати PayPal business на сайт. Таким чином, покупцю для здійснення покупки не потрібно переходити до платіжної системи – він робить це прямо на сайті.

Відкриваючи корпоративний рахунок, ви отримуєте такі можливості:

· Доступ до деяких функцій гаманця 200 співробітникам компанії.

· Вибір конкретного продукту системи відповідно до потреб бізнесу.

· Рахунок у системі Пайпал може називатися як ваша фірма.

У Великій Британії можна користуватися перевагами послуги PayPal "Your Customized Total Payment Solution" - приймати кошти прямо на карту (як дебетову, так і кредитну).

У країнах СНД функціонал платіжного сервісу може бути обмеженим. Наприклад, Пайпал в Україні поки що не настільки розвинений, як у європейських державах. Зокрема, гривня не входить у валютний портфель сервісу, а конвертація не завжди вигідна для комерційних облікових записів, особливо дрібного бізнесу. Внутрішні операції всередині країни через цю систему практично не проводяться. Крім того, громадянам країни доступні не всі сервіси та послуги. Проте продавати свої товари на закордонних майданчиках вони можуть.

Варто зазначити, що продавці в Україні змушені використовувати послуги посередників для ухвалення платежів, а це додаткові ризики. У випадку, якщо у посередника буде заблоковано обліковий запис Пайпал, є ризики втратити свої гроші.

Переваги корпоративного рахунку:

· Миттєве виставлення рахунків.

· Покупці можуть проводити оплату з мобільних пристроїв.

· Швидкий переказ коштів на банківські реквізити компанії.

Відкривши рахунок Пайпал, ви матимете можливість приймати платежі з 202 країн у 25 валютах.

Як працює Пайпал?

Власники корпоративного облікового запису Пайпал можуть починати приймати платежі своїх клієнтів відразу після проходження процедури реєстрації в системі. Зверніть увагу, що навіть якщо ви раніше зареєстрували особистий обліковий запис Пайпал, прив'язати корпоративний рахунок до нього не можна – потрібно створити новий профіль. І для кожної нової фірми слід відкривати окремий корпоративний пайпал.

Платіжна система Пайпал може запросити клієнта додаткові дані, необхідні для верифікації. Це може бути з особливостями ведення бізнесу. Якщо ж жодних додаткових питань не виникає, то вже через тиждень рахунок буде відкрито. Особисто бути присутнім у Великобританії для цього не потрібно – ми зробимо все віддалено. Деякі платформи, на яких працюють інтернет-сайти, вже мають убудований PayPal (Bitrix, Ecwid та інші), але й у цьому випадку процедуру відкриття рахунку проходити обов'язково.

Плати за обслуговування система не має. Є лише фіксована комісія за транзакції: від 2,9 % до 3,9 % суми купівлі. У різних країнах встановлюються різні обмеження на максимальну суму одноразового виводу – це потрібно уточнювати при реєстрації. Виводити кошти можна на прикріплений банківський рахунок. Більше того, Пейпал почав випускати свої пластикові картки: дебетові, передплачені та кредитні.

Які проблеми можуть виникати?

Подвійна конвертація, «заморозка» платежу або холд (hold) та інші питання можуть виникати вже після реєстрації та початку роботи. На етапі відкриття рахунку ви можете зіткнутися з проблемами надання документів, відкриттям та прив'язкою рахунку у банку.

Навіть після успішної реєстрації можуть виникнути труднощі із проходженням верифікації. При перевищенні оборотів 1000 фунтів Пайпал попросить вас пройти верифікацію, що іноді може бути скрутним процесом.

Ми вирішимо всі проблеми, пов'язані з відкриттям рахунку та верифікацією в Пейпал! Просто зв'яжіться з нами у зручний для вас спосіб – всі контакти ви знайдете на нашому сайті.