МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ
НАША КОМАНДА
Ми не читаємо лекції про те, як зареєструвати компанію у Великій Британії – ви просто отримуєте компанію «під ключ»!
Про те, що буде в розділі нашого сайту, ми бурхливо дискутували кілька днів всією командою. Ідей було багато, але в результаті всі зійшлися на одному: ви не прочитаєте тут про «молоду команду кваліфікованих фахівців, що динамічно розвивається». У цьому розділі ми просто розповімо вам

 • хто ми такі
 • чим ми займаємось
 • чим ми будемо вам корисні
Отже, давайте знайомитись?
 • Зозуля Ярослав
  Генеральний директор та засновник
Генеральний директор MY COMPANY UK – Зозуля Ярослав. В 2015 Ярослав створив власний бренд косметики в США і вийшов з ним на торговий майданчик Amazon. Проект виявився настільки успішним, що через два роки Ярослав прийняв рішення розширити бізнес, а заразом – знайти однодумців, яким можна сміливо делегувати частину своєї роботи.
 • Сурмак Анастасія
  Керівник відділу продажу
Так з'явилася Команда, в яку дуже органічно налилася Настя. Сурмак Анастасія, сьогодні – керівник відділу продажу. До її обов'язків входить рішення планових та стратегічних, аналітичних та маркетингових завдань, і справляється вона з ними на всі сто відсотків! Саме з приходом Насті ми «з головою» поринули в онлайн-комерцію у Сполучених штатах.
 • Лопатюк Альбіна
  Експерт з реєстрації компаній
Ну, а коли ми придбали в свою Команду Лопатюк Альбіну, експерта з реєстрації компаній, то впевнено зробили крок на англійський майданчик Amazon UK, а також на платформи eBay і Shopify. Вже у 2019 році ми разом зареєстрували власну компанію у Великій Британії.
Ми пройшли цей шлях не без помилок, але багато чого навчилися!

Ми – не просто зубрилки-теоретики. Кожен крок на шляху до відкриття власного бізнесу в UK пройдено нами особисто. Наші успіхи надихнули багатьох знайомих і близьких людей повторити наш шлях. І, звичайно, було логічно з їхнього боку звернутися до нас за допомогою. Так після відкриття понад 30 нових фірм сформувалася наша репутація – репутація практиків із великим досвідом у сфері реєстрації компаній у Великій Британії «під ключ».

Чим ми займаємось сьогодні?

Ми продовжуємо працювати над своїм проектом – наш фірмовий бренд відомий покупцям у всьому світі завдяки Amazon, eBay та Shopify.

Ми активно допомагаємо бізнесменам реєструвати власні компанії у Великій Британії, відкривати рахунки, підключати до свого проекту сервіси PAYONEER, PAYPAL для роботи на EBAY, AMAZON, ETSY, KICKSTARTER, INDIEGOGO – і все це без їхньої особистої присутності.

На кінець 2020 року в нашому портфелі понад 150 успішних проектів – зареєстрованих під ключ в Англії фірм.

Сьогодні наш головний офіс знаходиться у Лондоні, але є філія в Україні.

Чому ми допомагаємо реєструвати нові компанії в UK?

На самом деле все просто.

Мы хотим донести до владельцев бизнеса все плюсы работы на маркетплейсах именно в Великобритании. А еще мы знаем, сколько времени и денег нужно потратить на то, чтобы приехать в страну, зарегистрировать фирму, открыть счет и при этом сделать все так, чтобы не нарушить ни одного закона и работать на действительно выгодных для себя условиях.

Да, за свою помощь мы берем плату. Но это – плата за то, чтобы вам не пришлось разбирать кирпичную кладку в полуметре от дверного проема, который видим только мы. И, поверьте, плата эта более чем скромна и вполне заслуженна – что нам и предстоит доказать вам на практике.

Мы знаем свое дело и довели все процессы до автоматизма – на регистрацию фирмы и открытие счета уходит не больше 3-х дней. Наша репутация уже работает на нас: нам доверяют сотни предпринимателей. А мы, в свою очередь, гарантируем полную конфиденциальность и ответственность за свои действия – каждый из нашей Команды лично.

Раз вы сейчас здесь, значит, вам нужна наша помощь.

И теперь, когда вы столько о нас знаете, вы тоже можете нам доверять.