МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ

Банківський рахунок у Великій Британії

Допомога у відкритті рахунку для вашої компанії у міжнародному платіжному сервісі Wise
Швидке відкриття рахунку для компанії Wise у Великій Британії

Для ведення бізнесу на таких міжнародних маркетплейсах як Amazon, Ebay, Etsy, необхідно вибрати платіжний сервіс. На території Великобританії працює кілька провайдерів, але Wise знаходиться на першій позиції за показниками зручності, швидкості та дешевизни міжнародних перекладів. Вибираючи відкриття рахунку іноземної компанії у Wise, ви можете керувати своїми фінансами з різних онлайн- та офлайн-платформ, використовуючи при цьому реальний обмінний курс, а не прихований банківський з націнками. Ми пропонуємо вам допомогу в реєстрації та відкритті рахунку в Wise.

Детальныше про платіжний сервіс

Wise – результат спільної роботи двох підприємців, Крісто Карманна та Таавета Хінрікуса, один з яких працював у Великій Британії, інший – в Естонії. Ідея виникла через постійні труднощі, пов'язані з міжнародними перекладами – великими комісіями. Вайз як краудсорсингова онлайн-служба стала кращою альтернативою всім системам перекладів, що діяли на 2011 рік. За перший рік роботи провайдера загальний розмір проведених транзакцій перевищив десять мільйонів євро. Сьогодні перекладами через цей сервіс користується понад 8000000 клієнтів.
Чим рахунок, відкритий за кордоном у Wise, зручний для клієнтів?

Провайдер пропонує конвертацію валют за середньоринковим курсом. Саме тому клієнтам не тільки зручно, а й вигідно використовувати сервіс для платежів між різними банками з однієї валюти до іншої. Інші переваги платіжної системи:

1. Рахунок відкривається повністю віддалено, без фізичної присутності.

2. Щоб зареєструватися у Вайз, необхідно надати лише реєстраційні документи компанії, а також посвідчення особи директора.

3. Цей сервіс грошових переказів має зручну та функціональну програму для смартфона.

4. Вайз передбачає високий рівень захисту за допомогою двофакторної автентифікації користувачів.

5. Мультивалютна пластикова картка.

6. Крім можливості відкрити рахунок в офшорі, власник автоматично отримує рахунок на директора, і вони є незалежними.

7. Низькі комісії на операції.

8. Для реєстрації в інших платіжних системах потрібно відкрити рахунок у банку Англії, для реєстрації у Вайзі банківські реквізити не потрібні.
У Wise можна однаково легко відкрити рахунок за кордоном фізичній особі чи компанії. Провайдер пропонує особисті та корпоративні рахунки фрілансерам, приватним підприємцям, великим підприємствам. Про можливість працювати в цьому сервісі грошових переказів ми проконсультуємо вас за телефоном, вказаним на сайті!

Що ще потрібно знати про Wise?

Зареєструватися у Вайз – це відкрити валютний рахунок за кордоном, через який можна отримувати платежі в основних світових валютах: доларах США, фунтах Великобританії, євро та інших валютах (всього 56 валют світу). Мультивалютний рахунок дозволяє проводити оплату замовлень, отримувати кошти від покупців та партнерів, перераховувати заробітну плату співробітникам більш ніж у 70 країнах світу.

Wise – це не банк, але його діяльність регулюється за тими самими правилами та вимогами органів фінансового контролю, нагляду та регулювання. При цьому ресурс не співпрацює із податковими органами.

Операції через PayPal обходяться в чотирнадцять разів дорожче. PayPal встановлює власний обмінний курс, тоді як Wise працює за середньоринковим курсом. А ще дана платіжна система блокує курс (на 24, 42 або 72 години для різних регіонів), щоб коливання обмінного курсу не стали сюрпризом для клієнта. Для зручності користувачів є калькулятор.

Зарахування коштів на рахунок відбувається дуже швидко, за лічені години.

Мультивалютний рахунок або borderless account – це банківські реквізити у шести валютах. Якщо на borderless account надсилається переказ з банківського рахунку партнера, комісія становитиме 0%. Якщо ви не плануєте відкрити розрахунковий рахунок за кордоном для отримання кредитів, мультивалютний рахунок у Wise – найкращий вибір. Тут можна вести розрахунки в будь-якій валюті, включаючи ті, яких немає у вашому обліковому записі, через конвертацію.

Рівень безпеки

Якщо вам важливо відкрити рахунок онлайн за кордоном із максимальним рівнем безпеки, вибирайте Wise:

· Служба підтримки кількома мовами світу постійно на зв'язку;

· Відстеження переказів;

· Високий рівень безпеки;

· Верифікація акаунту.

Вайз для шифрування даних користується протоколом HTTPS та не зберігає CVC та CVV коди банківських карток. Для здійснення операцій коди слід кожного разу знову вводити. Діяльність провайдера контролює Управління фінансових послуг Англії FCA.

Wise не керує грошима клієнтів. Вони зберігаються на окремих рахунках у найвідоміших банках: JP Morgan Chase, Deutsche Bank, Barclays. Це гарантує безпеку коштів незалежно від того, що відбувається із системою.
Як відкрити рахунок в офшорі онлайн у Wise?

Спочатку потрібно пройти реєстрацію у системі, а потім – верифікацію.

Щоб підтвердити особу, необхідно надати паспорт, ID-картку або права водія. А для підтвердження адреси проживання – податкове повідомлення, рахунок на оплату комунальних послуг, свідоцтво про реєстрацію автотранспорту, банківську виписку. У деяких випадках може знадобитися зробити селфі з паспортом.

Незважаючи на простоту процедури, з першого разу зареєструватися і відкрити мультивалютний рахунок виходить не у всіх. Часто складнощі виникають, якщо у компанії не один юридичний власник – складно зібрати всі документи одразу та подати одночасно. Питання вирішується просто і швидко, якщо ви користуєтесь послугами досвідчених фахівців. Ви просто даєте нам потрібні документи – ми відкриваємо вам рахунок!

Чому зручно скористатися нашою допомогою:

· Виключені помилки в пакеті документів;

· Враховано всі нюанси реєстрації та верифікації;

· Гарантія швидкої перевірки бізнесу на відповідність політиці допустимого використання платіжного сервісу;

· Терміни реєстрації скорочуються вдвічі.

Ми беремо на себе вирішення будь-яких проблем, пов'язаних із відкриттям розрахункового рахунку! Просто зв'яжіться з нами у зручний для вас спосіб – всі контакти ви знайдете на нашому сайті.