МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ

Реэстрація магазина на ebay UK

Як почати продавати на ebay та виводити гроші через PayPal
eBay (.com та .co.uk) – одна з п'яти популярних онлайн-майданчиків для торгівлі з відвідуваністю понад 1,5 мільйона людей. Вона була відкрита для покупців і продавців ще в 1995 році, і сьогодні реєстрація на eBay як продавець доступна користувачам по всьому світу. На відміну від такого маркетплейсу, як Amazon, Ібей – це не тільки магазин, а й онлайн-аукціон, тут можна продавати як нові, так і вживані товари.

Особливості маркетплейса
У майданчику регіональні представництва: eBay UK, eBay US. Кожне з представництв обслуговує «свій» регіон, причому між собою вони не пов'язані. Отже, на кожному конкретному майданчику eBay реєстрація продавця проводиться окремо. Незважаючи на окремі облікові записи, продавати товари можна не тільки у своєму регіоні, а й в інші держави. "Головне" представництво - eBay US (ebay.com) вважається міжнародним. Реєструючись на eBay UK, продавець автоматично отримує доступ до американського Ібей, проте виставляти лістинги потрібно окремо під кожен регіон.

Свій онлайн-магазин на eBay UK - це вигідний бізнес, якщо ви пропонуєте цікаві покупцям товари за конкурентоспроможною ціною. Продаючи товари на міжнародному ринку, ви отримуєте перевагу у вигляді сотень тисяч покупців не лише у Великій Британії, але й у всьому світі. Це дозволяє значно розширити ринок збуту та базу потенційних покупців.

Переваги реєстрації магазину на eBay UK
Ібей створений для товарообміну між покупцями та продавцями з будь-яким статусом. Він не «зав'язаний» на податкових платежах, бюрократичних процедурах, організаційно-правових формах, тому під час реєстрації тут не потрібно підтвердження своїх прав на реалізацію тих чи інших продуктів.

Отже, реєстрація eBay.co.uk облікового запису дає наступні переваги:

· Прості транзакції

Незважаючи на можливість працювати з покупцями у всьому світі, платіжна система маркетплейсу гранично проста. Не має значення, у якій валюті продається ваш товар, чи якій валюті покупець хоче розплатитися. Виставляючи товар, продавець просто наголошує на галочці країни, в які він може його відправити.

· Міжнародна доставка

Вам достатньо заповнити сторінку оголошень при запуску лістингу, щоб використовувати міжнародні варіанти доставки для покупців тих країн, в які ви готові постачати свої товари. Додатково це дає можливість іноземним покупцям брати участь у торгах. Буквально за лічені дні ви стаєте повноправним міжнародним продавцем.

· Багато фотографій товарів

Маркетплейс спростив та здешевив розміщення великої кількості зображень. Це величезний плюс для продавця – хороші фотографії товару не потребують докладних описів, що усуває проблеми через мовні бар'єри. Перші 50 товарів на майданчику розміщуються безкоштовно на загальну суму 500 фунтів. Реєстрація бізнес-акаунту дає значні переваги, оскільки юридична особа може розмістити 1500 лістингів на загальну суму до 20 000 фунтів.

· Можливість розміщення товарів відразу на кількох регіональних майданчиках

Як ми вже наголосили, цей факт розширює можливості бізнесу. Але потрібно врахувати, що при реєстрації на європейських майданчиках продавцю потрібно буде подати VAT номер, якщо він подолає поріг продажів (85000 фунтів на рік).

· Декілька зручних інструментів просування

Для просування своїх товарів продавець може використовувати власні інструменти майданчика: Promoted Listings, eBay Store та Promotions Manager. Кожен інструмент має свої плюси та мінуси, безкоштовні та платні опції.

Які витрати вимагатиме реєстрація eBay акаунту?

Комісія майданчика після продажу товару залежить від ціни, за якою товар було продано. Зазвичай, її розмір невеликий (він становить трохи більше 10%).

Особливості процесу реєстрації
Отже, ви вирішили відкрити магазин на eBay. Спочатку необхідно визначитися з тим, який обліковий запис ви будете створювати (реєструватися як фізична або юридична особа), від цього залежить алгоритм дій. Якщо вас цікавить реєстрація на eBay, інструкція з детальним описом кожного кроку від нашого фахівця буде дуже корисною. Більше того, ми можемо пройти всі кроки зі створення облікового запису без вашої участі, а вам залишиться лише підтвердити свою особистість і почати працювати.

Весь процес коротко можна описати в такий спосіб. Створюється обліковий запис, надається інформація для підтвердження особи та вибирається спосіб сплати зборів. У деяких випадках адміністрація Ібей може запросити додаткові документи для перевірки – але це скоріше виняток із правил. Зазвичай особистість підтверджується текстовим повідомленням, або через телефонний дзвінок.

Далі потрібно вибрати, чи оплачуватимете ви збори через PayPal, кредитну, дебетову карту або банківський переказ. Після створення облікового запису продавця налаштовуються методи оплати для покупців.

Для роботи на Ібей у Великій Британії продавці зазвичай створюють компанії LTD або LLP. Це найвигідніші з погляду оподаткування типи підприємств. Ми допомагаємо відкривати компанії LTD або LLP у Великій Британії в короткий термін, з гарантією результату.

Важливо! Всі ваші оголошення та угоди повинні відповідати законам, що діють у Великій Британії та в країні, в якій продається ваш товар.

Які проблеми можуть виникнути?

Думаючи про те, як продавати на eBay без блокувань облікового запису, особливо ретельно розберіться в налаштуваннях свого бізнес-кабінету. Окрім дотримання всіх вимог маркетплейсу до ваших особистих даних, після створення першого ж лістингу необхідно буде виконати налаштування Бізнес Політики eBay (eBay Business Policies). Система запропонує заповнити три розділи: Payment Policy (Платіжна Політика), Return Policy (Політика Повернення) та Shipping policy (Політика Доставки).

Політику доставки можна налаштувати для кожної категорії товарів окремо. Загалом у цьому розділі дуже багато налаштувань, і дуже важливо продумано та виважено прописувати кожен із пунктів – у разі порушень політики вам загрожує бан.

Так, робота на цьому маркеплейсі має свої плюси. Як продавати на eBay, дотримуючись усіх вимог адміністрації? Саме на заповненні eBay Business Policies "застряє" більшість продавців. Наша команда допоможе без помилок налаштувати всі розділи Політики, щоб працювати без ризику бана. Крім того, ми зареєструємо в UK фірму LTD або LLP, самостійно створимо для вас бізнес-аккаунт і пройдемо повну верифікацію, верифікуємо Пайпал і знімемо всі ліміти платіжної системи. За вашим бажанням відкриємо мультивалютний рахунок Wise, допоможемо отримати карту Пайпал та мультивалютну карту Wise, які можна використовувати у своїй країні.

Про те, як реєструватися та торгувати на eBay ви знайдете докладну інструкцію на офіційному сайті. Але ми можемо зробити все за вас, заощадивши ваш час!

MY COMPANY UK – ваш надійний помічник у справі відкриття власного онлайн-магазину на маркетплейсі Ібей у Великій Британії. Ми візьмемо на себе всі проблеми, пов'язані з реєстрацією облікового запису та компанії тієї форми, яка буде найбільш вигідною з погляду оподаткування.