МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ
БЛОГ

СІМ КАРТИ SIM 3 Three Англія uk купити Україна

СІМ КАРТИ SIM 3 Three Англія uk купити Україна
Придбати СІМ КАРТИ оператора Three країни Великобританії можна у нас.
Ідеально підійде для прийняття та відправки смс, дзвінків, реєстрацій у соцмережах, додатків Telegram, Viber, WhatsApp, а також для Amazon, eBay, Paypal, Etsy, Paypal.
Це найкращий і найзручніший оператор звязку який дозволяє без зайвих реєстрацій на сайті https://www.three.co.uk/ використовувати цю сим карту Three по всьому світі.

Three була запущена в 2003 році як перша мережа 3G у Великій Британії, заклавши її основи як мережа, яка була народжена, щоб бути іншою.

Сьогодні Three – це компанія, що займається зв’язком, яка з’єднує людей з людьмиі має 9,5 мільйонів клієнтів.

Середній клієнт Three використовує в 3,5 рази більше мобільних даних, ніж у середньому по галузі, і сьогодні його мережа охоплює 99% населення Великобританії.

Три запустили 5G у серпні 2019 року, а також мають провідні холдинги спектру 5G у Великій Британії з більшим обсягом, ніж решта галузі разом узяті. Three є єдиним оператором, який може відповідати стандарту Міжнародного союзу телекомунікацій (ITU) 2020 щодо повних послуг 5G.

Three є офіційним спонсором футболок чоловічих і жіночих команд ФК «Челсі».

Три було визнано найкращою мережею для передачі даних на Mobile Choice Consumer Awards, а також найкращою мережею для роумінгу від uSwitch і найкращим роздрібним продавцем на вулиці на Mobile Industry Awards.

Three UK є частиною групи компаній CK Hutchison Holdings Ltd, яка здійснює мобільні операції в 11 країнах. У нас працюють понад 4800 співробітників у наших офісах у Редінгу, Глазго та Редінгу та наших 311 роздрібних магазинах


Вигляд SIM Three Англії купити Україна
Фронтальний бік

Тильна сторона

Сім-карта Three ідеальний варіант, який закриває всі ваші потреби.
В Україні, Росії, СНД сім-картка Three працює у роумінгу.
Щоб активувати сім-карту 3 (Трійка) Three на території своєї країни, потрібно просто вставити її в телефон, і вам прийде СМС з ціною на послуги. Після цього СМС, сім-карта вже активована і може приймати дзвінки та СМС. Для роботи в Україні та інших країнах жодних додаткових дій робити не потрібно.
На території Євросоюзу сім-картка Three працює без роумінгу як звичайний мобільний оператор. Також вона працює більш ніж у 74 країнах.
Для поїздки до Англії цей оператор зв'язку ідеально підійде для прийняття та відправлення СМС, дзвінків, реєстрацій у соцмережах, додатків Telegram, Viber, WhatsApp, а також для Amazon, eBay та PayPal.

Назва оператора: Three
Код країни: +44
Роумінг: Англія, Україна, Європа

Замовити ці сім-карти можна у нас як штучно, так і оптом.
Сім-карти Великобританії мають попит у наших країнах. Цю сім-карту купують як туристи, так і професійні онлайн-продавці для реєстрації на торгових майданчиках Amazon, eBay, Etsy та Shopify.
У нас цей товар завжди в наявності та за доступними цінами.

Ми протестували дуже багато сім-карт і прийняли рішення, що оператор Three найкращий варіант для наших потреб. У наших країнах цей оператор має гарну якість зв'язку, хороші тарифні плани, а також до 6 місяців підтримки активної картки без поповнення рахунку та активних дій (отримання чи відправка смс та здвінків).

Після того як ви вставите сім-карту в телефон, можна відразу приймати смс, поповнювати рахунок не обов'язково.

Купити СІМ КАРТИ SIM 3 Three можна в нашому інтернет магазині - https://uk.mycompanyuk.com/tproduct/1-710930380581-sm-karti-sim-3-three-anglya-uk-kupiti-uk

Як поповнити мобільний номер.
1 Зареструйтеся на сайті https://new.three.co.uk/account/login

2 Переходимо до Account balance 


3 Нажимаємо Top up to get more credit.


4 Вибираємо суму і нажимаємо Make Payment


5 Підтверджуємо адресу


6 Вводимо дані своєї карти та нажимаємо кнопку Pay now

Купити СІМ КАРТИ SIM 3 Three можна в нашому інтернет магазині - https://uk.mycompanyuk.com/tproduct/1-710930380581-sm-karti-sim-3-three-anglya-uk-kupiti-uk

Реєстрація міжнародної компанії https://uk.mycompanyuk.com/main
Реєстрація Amazon https://uk.mycompanyuk.com/amazon
Реєстрація Shopify https://uk.mycompanyuk.com/shopify
Реєстрація Paypal https://uk.mycompanyuk.com/paypal
Реєстрація Ebay https://uk.mycompanyuk.com/ebay
Реєстрація Etsy https://uk.mycompanyuk.com/etsy
Усі послуги https://uk.mycompanyuk.com/services