МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ
БЛОГ

Як почати продавати на Amazon?

Практично кожен підприємець має можливість продавати на американському ринку. Це легкодоступний канал. Але як діяти, щоб добре заробляти? Перш ніж інвестувати, варто переглянути свій бізнес-план і краще пізнати можливості, які пропонує Amazon. Якщо ви хочете дізнатися, як почати продавати на Amazon, продовжуйте читати.

Що варто продавати на Amazon?

Відповідь проста: те, що люди будуть готові купити. Перш ніж вкладати час і гроші в цей бізнес, перевірте, чи можете ви запропонувати конкурентоспроможну ціну та якість порівняно з іншими продавцями. Наприклад, якщо гумовий килимок для йоги коштує 300 злотих у найпопулярніших продавців на Amazon, а ви хочете продати його за 350 злотих, у вас, мабуть, немає шансів у цій боротьбі за клієнта. Так само, якщо ви вирішите продавати шампунь для волосся X, коли на Amazon вже є кілька сотень продавців з такою ж пропозицією, вам буде важко пробитися. 
Якщо у вас вже є уявлення про те, що ви хочете продавати - подивіться на конкурентів і подумайте, чи можете ви запропонувати дешевший або якісніший продукт. Що буде відмінною рисою вашої пропозиції? Якщо ви хочете інвестувати в бізнес електронної комерції, але ще не визначилися з конкретним продуктом, аналіз ринку може стати хорошим кроком . Перевірте, що продається найкраще, які продукти шукають користувачі (на основі ключових фраз) і в яких категоріях є найбільший потенціал для бізнесу. Якщо у вас немає досвіду отримання такої інформації, варто скористатися професійною підтримкою, наприклад, такого агентства, як наше .
Ви також можете переглянути найпопулярніші продукти на Amazon, щоб почати. Однак варто пам'ятати, що рейтинги оновлюються щогодини і залежать від різних тенденцій, наприклад, сезонних. Наприклад, наприкінці серпня – на початку вересня продажі канцелярських товарів, швидше за все, зростуть у зв’язку з початком навчального року. Але через місяць вони вже не будуть такими популярними. Спостерігаючи за ринком, дивіться на довгострокові тенденції та звертайте увагу на надійні галузеві звіти про електронну комерцію, опубліковані, наприклад, Gemius.

Який план продажів вибрати?

Найдешевший і найпростіший варіант почати продавати на Amazon – вибрати індивідуальний план. Платформа рекомендує такий вид співпраці компаніям, які продають менше 40 товарів на місяць.
Вартість ведення такого рахунку становить 4 злотих за кожен проданий товар і комісія з продажу. Як ви, напевно, підозрюєте, з таким низьким оборотом складно говорити про процвітаючий бізнес. Однак це цікава пропозиція для людей, які сприймають продажі на Amazon як доповнення до свого бізнесу або тимчасовий тестовий етап. Функціональність, доступна в цьому плані, досить обмежена. Ви можете додати більше продуктів і використовувати Amazon FBA , але в цьому випадку платформа не надає, напр. варіанти реклами або продаж товарів у обмежених категоріях. 
Іншим варіантом є професійний план, який коштує 39.99 дол на місяць плюс комісія з продажу. Він пропонує ще багато варіантів, в т.ч рекламувати свою пропозицію та використовувати різні функції для покращення видимості продуктів у пошуковій системі. Цей план також пропонує широкі можливості аналізу даних про продажі та звітності, що дуже корисно для компаній, які розглядають Amazon як важливу частину свого бізнесу, що потребує моніторингу ефективності та прогнозування доходу.
Також варто подумати про розподіл проданих товарів. Незалежно від обраного вами плану ви можете використовувати Amazon FBA, який є комплексним обслуговуванням клієнтів і послугою доставки товарів, які ви продаєте. Вашим єдиним обов’язком у цьому випадку буде доставка продуктів до логістичного центру, указаного Amazon. Решта завдань, пов’язаних з логістикою, тоді будуть на боці гіганта електронної комерції. Звичайно, нічого безкоштовного не буває. Marketplace стягує комісію, яка залежить, серед іншого, від про розміри посилок, їх кількість і куди посилки будуть відправлятися. Ви можете використовувати Amazon FBA у будь-який час. Однак варто продумати це на початку, щоб не витрачати ресурси на будівництво власного логістичного центру, якщо це може виявитися нерентабельним найближчим часом. 

Як створити вигідну пропозицію?

Розмістити товар на Amazon досить просто та інтуїтивно зрозуміло. Єдине, що відрізняється від розміщення пропозицій про продаж на інших ринках, це необхідність надання GTIN (глобального номера торгової одиниці) продукту, наприклад UPC, ISBN або EAN. Крім того, звичайно, вам знадобляться фотографії товару та інша детальна інформація:
  • заголовок довжиною до 200 символів;
  • якісні фотографії товару, бажано з кількох ракурсів, якщо це виправдано (наприклад, у випадку з книгою такої необхідності немає, а от при продажу велотренажера – так). Зображення можуть мати розмір 500 x 500 пікселів або 1000 x 1000 пікселів;
  • варіанти – якщо ви пропонуєте, додайте інформацію про варіанти кольорів або доступні розміри;
  • бали - коротко опишіть найважливіші характеристики товару, які будуть важливі для покупця, наприклад, функціональність, технічні параметри;
  • опис – виберіть ключові слова, які визначають ваш продукт і часто використовуються користувачами. Це покращить позицію пропозиції в пошуковій системі.

Однак найголовніше для продавця – ціна. Пам'ятайте, що занадто низький може викликати небажання користувачів. Все, що занадто дешево, асоціюється з неякісним товаром. Дуже висока ціна також може збентежити. Спостерігайте за тим, як працюють ваші конкуренти, і створюйте пропозиції, які дозволять вам заробляти, залишаючись привабливими та надійними. Розраховуючи ціни на продукцію, також варто враховувати кілька напрямків, які впливають на експлуатаційні витрати і, як наслідок, також на те, що ви можете запропонувати своїм клієнтам. У вартість можна включити:
  1. комісії, які ви сплачуєте на Amazon (вартість плану продажу, комісія з продажу, витрати Amazon FBA);
  2. витрати на придбання або створення товару;
  3. податки, які ви сплачуєте як підприємець;
  4. операційні витрати компанії (витрати на наймання працівників, обладнання чи програмне забезпечення).
Більш детальну інформацію для продавців-початківців ви також можете знайти в посібнику , підготовленому Amazon.

Як просувати свою продукцію на Amazon?

Ви також можете інвестувати в рекламу, щоб збільшити продажі. Amazon пропонує кілька варіантів просування вашого бренду або пропозиції, які полегшують початок бізнесу (ви платите й охоплюєте ширшу аудиторію). Які у вас варіанти?
Спонсоровані бренди – реклама, спрямована на підвищення впізнаваності бренду, у візуальному та текстовому форматі. Кампанія розраховується за CPC, тобто ви платите, коли хтось натискає на банер.
Спонсорські продукти – у цьому випадку ми зосереджені на продажу продуктів. Це проста форма кампанії, в якій важливо підвищити видимість вашої пропозиції. Тут ми також розраховуємося з Amazon CPC.
Спонсорована реклама – це графічні оголошення, які охоплюють користувачів Amazon і за межами платформи. Вони спрямовані на підвищення впізнаваності бренду.
Магазини – ваша власна підсторінка вашого онлайн-магазину на Amazon дозволяє створити більш професійний імідж бренду та краще аналізувати те, що цікавить користувачів.
Amazon DSP – це кампанії в графічній, аудіо- чи відеоформаті, які охоплюють як користувачів Amazon, так і рекламу за межами платформи. Amazon DSP вирізняється можливістю дуже точного таргетингу реклами на основі поведінки користувача.
Варіантів багато, але інвестувати в рекламу варто з розумом.

Для вдалого старту вам потрібен амазон аккаун який можна створити з нашою допомогою. Більш детальна інформація тут https://uk.mycompanyuk.com/amazon
Також з налою допомогую ви зможете продавати своі товари не тільки в США але і в Європі, Австралії і Японіі. 
Реєстрація міжнародної компанії https://uk.mycompanyuk.com/main
Реєстрація Amazon https://uk.mycompanyuk.com/amazon
Реєстрація Shopify https://uk.mycompanyuk.com/shopify
Реєстрація Paypal https://uk.mycompanyuk.com/paypal
Реєстрація Ebay https://uk.mycompanyuk.com/ebay
Реєстрація Etsy https://uk.mycompanyuk.com/etsy
Усі послуги https://uk.mycompanyuk.com/services