МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ
БЛОГ

Wise – тимчасові проблеми в США?

Wise – тимчасові проблеми в США?

Що не так з WISE?

Здається, більшість уже ознайомилися з повідомленням від Wise, що бізнес-картки перестануть діяти з 31 жовтня (інформація надійшла 27 жовтня). Виходячи з цього виникає питання: чи можете порадити фізичну або віртуальну карту для юридичних осіб, яку можна використовувати як метод оплати на Amazon? Важливо, щоб поштовий індекс, вказаний у білінгу картки, був прийнятний для Amazon, і щоб картка надавала виписку із зазначенням імені власника. Простіше кажучи, якщо не Wise, не Pioneer і не Mercury, то які варіанти існують?
Звичайно, ось докладніша інформація про ситуацію з Wise та компаніями в США:


Evolve Bank, що базується в Теннессі, вирішив завершити співпрацю з Wise, більш відомою як TransferWise. Це означає, що клієнти Wise, які використовують картки, надані Evolve Bank, більше не зможуть використовувати їх для своїх операцій із 31 жовтня.


Ця зміна була оголошена 27 жовтня, що дало клієнтам обмежений час на пошук альтернативних платіжних методів. Крім того, Federal Savings Bank більше не надає картки Wise. Це означає, що Wise втрачає доступ до цього банку як партнера для надання карток юридичним особам у США.

Важливо знайти альтернативні карти, які відповідають вашим потребам та забезпечують доступ до оплати на Amazon та надання виписок із зазначенням власника.

На даний момент Wise тимчасово блокує карти Wise Business для компаній, зареєстрованих у США.
Ці зміни пов'язані зі змінами операційної діяльності Wise у Сполучених Штатах, які вплинули на можливість використання реквізитів рахунку для отримання доларів США. Наступні зміни будуть внесені:

  1. Кому це стосується: Ці зміни застосовуються лише до компаній з адресами США. Усі картки, пов'язані з такими компаніями, будуть тимчасово деактивовані. Особисті профілі Wise та Wise Business, які не зареєстровані в США, залишаться незмінними.
  2. Фізичні та цифрові карти Wise Business перестануть працювати з 31 жовтня 2023 року. Це означає, що з цієї дати ви не зможете здійснювати покупки в магазинах або онлайн, знімати готівку в банкоматах, використовувати картку для оплати через мобільні гаманці (наприклад, Apple Pay та Google Pay) та здійснювати регулярні платежі через цю картку.
  3. Замовлення нових карт: Wise докладає зусиль, щоб зробити карти знову доступними якнайшвидше. Ви зможете замовити нову фізичну картку Wise безкоштовно і вам повідомлять, коли вони стануть доступні.
  4. Повернення: Навіть після блокування картки продавці зможуть здійснювати повернення на вашу стару карту протягом 120 днів. Повернення будуть відображені у вашій історії транзакцій і кошти будуть зараховані на ваш баланс.

Wise вибачається за будь-які завдані незручності і працює над відновленням доступності карт якомога швидше.
Відкриття компанії в Англії може бути привабливим варіантом для деяких підприємців та інвесторів. Англія надає деякі переваги для бізнесу, такі як:

  1. Стабільний уряд та економічне середовище: Англія відома своєю стабільністю та надійністю у сфері уряду та економіки, що робить її привабливим місцем для ведення бізнесу.
  2. Гнучкість та простота створення компаній: Процедура реєстрації компанії в Англії досить проста та ефективна. У більшості випадків вона може бути завершена онлайн.
  3. Міжнародне співтовариство: Англія має розвинене міжнародне бізнес-спільнота і є популярним місцем для міжнародних інвестицій та бізнес-угод. доход.

Однак перед відкриттям компанії в Англії, важливо провести детальне дослідження та розглянути всі аспекти, включаючи законодавчі вимоги, податкову політику та правила регулювання, щоб переконатися, що це відповідає вашим бізнес-цілям.
Крім того, зміни у законодавстві та регулюванні можуть вплинути на умови ведення бізнесу в майбутньому. Тому завжди важливо бути поінформованим про поточний стан справ та консультуватися з професіоналами, що спеціалізуються на питаннях бізнесу та оподаткування.
Реєстрація міжнародної компанії https://uk.mycompanyuk.com/main
Реєстрація Amazon https://uk.mycompanyuk.com/amazon
Реєстрація Shopify https://uk.mycompanyuk.com/shopify
Реєстрація Paypal https://uk.mycompanyuk.com/paypal
Реєстрація Ebay https://uk.mycompanyuk.com/ebay
Реєстрація Etsy https://uk.mycompanyuk.com/etsy
Усі послуги https://uk.mycompanyuk.com/services