МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ
БЛОГ

Як відкрити магазин Etsy в 2023

Відома на міжнародній арені американська онлайн-платформа, що представляє собою особливий ярмарок, була спеціально створена для творчих людей, які займаються ручним творчістю. Маленький куточок на цій площадці, відомий як Etsy, дає можливість цим талановитим особам показати свої роботи прихильникам унікальних предметів з усього світу, і, можна сказати, таких робіт там безліч. Згідно з звітом Etsy за 2022 рік, на сайті зареєстровано 1,9 мільйона продавців, а кількість активних покупців складає 33 мільйони!

На цій платформі представлені різноманітні твори мистецтва, включаючи картини, фотографії, ручної в'язання та шиття, гербарії, свічки, вази, годівнички для птахів та безліч інших цікавих предметів. Список незвичайних та унікальних речей, які можна знайти тут, просто нескінченний. Додатково, Etsy також пропонує колекцію вінтажних предметів, вік яких становить не менше 20 років.

Важливо відзначити, що на цій платформі є багато продавців з України, і для тих, хто сумнівається через мовний бар'єр, є невелика інструкція щодо створення магазину на Etsy. Процес створення не є настільки складним, але він надає унікальну можливість заробляти на своїй творчості та уподобаннях. Наразі адміністрація Etsy тестує бета-версію сайту російською мовою, яка вже функціонує, хоча не без деяких недоліків.

Бажаєте почати продавати на Etsy?

Ласкаво просимо! У цьому керівництві ми розповімо про перші кроки, які потрібно зробити для відкриття магазину на Etsy. Ви також отримаєте корисні поради щодо успішного початку продажів, а також довідкові ресурси, які будуть корисними в майбутньому.

Реєстрація на Etsy

 1. Зареєструйтеся на Etsy: Спочатку вам потрібно створити обліковий запис на Etsy. Відкрийте сайт Etsy та натисніть "Зареєструватися". Створіть унікальне ім'я магазину та оберіть фотографію обкладинки, яка відобразить вашу продукцію.
 2. Вивчайте конкуренцію: Перед тим як розпочати продажі, рекомендується дослідити інші магазини на Etsy, які продають схожі товари. Такий аналіз допоможе зрозуміти популярність певних продуктів та ринкові ціни.
 3. Фотографуйте свої товари: Якісні фотографії грають важливу роль у привертанні покупців. Зробіть кілька хороших знімків своїх виробів, де вони будуть представлені з різних ракурсів та під різними кутами.
 4. Описуйте свої товари: При створенні описів для своїх товарів намагайтеся бути детальними та привабливими. Поясніть особливості виробу, матеріали, з яких він виготовлений, його розміри та унікальні характеристики.
 5. Встановлюйте ціну: Визначте адекватну ціну для своїх виробів, яка буде залежати від вартості матеріалів, часу виготовлення та вашого бажаного прибутку.
 6. Обирайте методи доставки та оплати: Etsy пропонує різні варіанти доставки та оплати, включаючи PayPal та кредитні картки.
 7. Продвігайте свій магазин: Після запуску магазину, рекламуйте його серед своїх знайомих та в соціальних мережах. Це допоможе привернути більше покупців.
 8. Слідкуйте за зворотним зв'язком: Звертайте увагу на відгуки та коментарі своїх клієнтів. Взаємодія з покупцями є важливою для підтримки доброї репутації вашого магазину.
 9. Розвивайтесь та вдосконалюйтесь: Не зупиняйтесь на досягнутому. Слідкуйте за змінами у смаках покупців та вдосконалюйте свою продукцію та сервіс.

Что можно продавать на Etsy?"

Етсі - це особлива торгова платформа, де представлені вироби ручної роботи, вінтажні речі та матеріали для творчості.

Перед тим, як розпочати продажі:
 1. Ознайомтесь з Політикою заборонених товарів, щоб дізнатись, чи можна продавати вашу продукцію на Etsy.
 2. Переконайтесь, що в вашій країні доступна система Etsy Payments.
 3. Ознайомтесь з політиками продавців на Etsy.
 4. Дізнайтесь про збори за продажі на Etsy.

Що таке виріб ручної роботи?
Вироби ручної роботи - це товари, які розроблені та (або) виготовлені вами, тобто продавцем. Сюди входять товари, повністю створені вручну, наприклад, глиняна посуд, в'язані шарфи та інші. Сюди також відносяться вироби, які ви самі розробляєте, а виробництво може бути здійснене на аутсорсинг у партнерів. Наприклад, емалеві значки. Продаж товарів, які ви купуєте та перепродаєте, не вважається виробами ручної роботи, навіть якщо вони виготовлені вручну. Всі вироби ручної роботи повинні бути створені або розроблені вами особисто.

Що таке вінтажний виріб?
Вінтажні вироби - це товари, виготовлені щонайменше 20 років тому, такі як одяг, побутові товари, електроніка та інше. Якщо товару менше 20 років, його продаж на Etsy як вінтаж заборонений.

Що таке матеріали для творчості?
До матеріалів для творчості на Etsy відносяться інструменти, інгредієнти та матеріали, призначені для створення інших виробів або проведення творчих заходів. Матеріали для творчості можуть бути виробами ручної роботи, комерційними або вінтажними товарами. В категорії матеріалів для творчості також дозволяється продавати товари для вечірок.

Які товари заборонені на Etsy?
Вироби ручної роботи, вінтаж та матеріали для творчості не можуть бути продані на Etsy, якщо вони входять до категорії заборонених товарів. Перед тим, як виставляти товари на продаж, уважно ознайомтесь з політиками платформи. До заборонених товарам відносяться тютюн, наркотики та принадлежності для їх вживання, зброя, небезпечні матеріали тощо. Також заборонено продавати товари, які використовують чужу інтелектуальну власність, навіть якщо ви самі розробили або виготовили їх.

Крім того, ви зобов'язані дотримуватись законів та норм вашого місцезнаходження. Можливо, у вашому регіоні існують обмеження на продаж або пересилку певних товарів.

Що робити, якщо в моїй країні недоступна система Etsy Payments?
Наразі магазин на Etsy можна відкрити лише в тих країнах, де доступна система Etsy Payments. Наразі Etsy надає платіжні послуги тільки в деяких країнах, але ми продовжуємо працювати над розширенням цього списку. Слідкуйте за оновленнями в розділі "Оновлення сайту" у нашому Посібнику продавця.

Створення власного магазину на Etsy

Перш ніж розпочати створення магазину, необхідно увійти в свій обліковий запис на Etsy або створити новий. Обліковий запис дозволить вам керувати магазином та придбавати товари у інших авторів на платформі. Після створення облікового запису рекомендується додати аватар і біографію в свій профіль, щоб представитися спільноті Etsy.

Для створення магазину на Etsy:

 1. Перейдіть на сторінку etsy.com/sell та оберіть опцію "Почати".
 2. Відповідайте на декілька питань, включаючи місце проживання, досвід у бізнесі та потребу в довідкових матеріалах з продажів.
 3. Виберіть мову магазину, країну та валюту, після чого збережіть налаштування та продовжуйте.
 4. Придумайте унікальне та запам'ятовувальне ім'я для свого магазину, потім збережіть його.
 5. Первісна настройка магазину здійснюється лише через браузер на комп'ютері, але після цього керувати магазином можна буде за допомогою додатка "Продавець Etsy".
 6. Подумайте про товарний асортимент та почніть додавати оголошення про продаж товарів у ваш магазин. Не обов'язково додавати всі оголошення одразу, можна робити це поступово.
 7. Щоб приймати платежі на Etsy, необхідно підключити свій банківський рахунок для отримання платежів. Також переконайтесь, що в вашому обліковому записі вказана дебетова або кредитна карта для оплати рахунків Etsy.
 8. Якщо ви продаєте вироби на території США, ви можете додати свої банківські реквізити через сервіс компанії Plaid, який забезпечує безпеку переказів. Для продавців з інших країн достатньо вказати свої банківські реквізити в розділі "Ваші банківські реквізити".
 9. Додайте свою кредитну або дебетову карту, якщо це необхідно для вашого магазину.
 10. Не забудьте підтвердити свої банківські реквізити, щоб гарантувати стабільний прийом платежів з продаж.
 11. Якщо у вас виникають питання щодо застосовних до вас законів і норм, пов'язаних з малим бізнесом у сфері продажу через Інтернет, рекомендується звернутися до кваліфікованого спеціаліста.
 12. Вам також слід прочитати політики Etsy щодо заборонених товарів, щоб переконатися, що ви не продаєте нічого забороненого на платформі.
 13. Налаштовуйте свій магазин, обираючи мову, країну, валюту та години роботи, щоб зробити його максимально зручним для ваших клієнтів.
 14. Переконайтесь, що обране вами ім'я магазину відображає ваш стиль і відповідає вимогам до довжини та символів.
 15. Відбирайте товарний асортимент та додавайте оголошення про продаж, привертаючи клієнтів своїми унікальними виробами.

Створення магазину на Etsy дозволяє вам унікальну можливість представити свої ручні роботи, вінтажні товари або матеріали для творчості мільйонам користувачів по всьому світу. Слідуйте вказаним вище крокам і розпочинайте свій успішний бізнес на цій платформі!

Etsy рекомендує активувати двофакторну аутентифікацію.

Для забезпечення безпеки вашого облікового запису на Etsy рекомендується активувати двофакторну аутентифікацію. Це додатковий рівень захисту, який вимагає підтвердження вашої особистості при вході з невідомих браузерів або пристроїв. Коли ви спробуєте увійти до свого облікового запису з таких пристроїв, Etsy надішле вам перевірочний код для отримання доступу. Ви можете обрати один із наступних способів отримання перевірочного коду:

 1. Додаток для аутентифікації на пристроях Android або iOS (рекомендовано).
 2. SMS-повідомлення на ваш мобільний телефон.
 3. Телефонний дзвінок з перевірочним кодом.

Двофакторна аутентифікація підвищує рівень безпеки вашого облікового запису, забезпечуючи захист від несанкціонованого доступу.

Якщо у вас виникли труднощі з введенням номера телефону для двофакторної аутентифікації, рекомендується скористатися додатком для аутентифікації. Це може бути зручніший спосіб отримання перевірочних кодів.

Як тільки ви завершите всі необхідні налаштування, ви зможете відкрити свій магазин. Вітаємо! Все готово для налаштування вашого магазину та успішного початку роботи на Etsy.

Оформлення магазина на Etsy

Після успішної реєстрації як продавець на Etsy, вам залишається завершити створення магазину та підготуватися до продажу товарів. Одним із важливих кроків буде налаштування вітрини вашого магазину та забезпечення його ефективного управління, оскільки це є основою успішного бізнесу. Не забудьте також визначитися з термінами виготовлення, політиками та стратегією доставки товарів.

Як ви бажаєте представити свій магазин покупцям?

Банер і логотип магазину: Надайте магазину свою унікальну ноту, обравши чіткі зображення, які відобразять ваш стиль та привернуть увагу покупців. Завантаження банера і логотипу магазину буде доступне в налаштуваннях.

Новини магазину: Привітайте покупців коротким вітанням, поділіться актуальними новинами та інформацією про майбутні акції.

Розділ про продавця: Розкажіть свою захопливу історію! Завантажте відео і фото, розповістье про те, як з'явились ваші вироби, що змусило вас відкрити свій бізнес та як ви бачите свій унікальний бренд. Створіть вражаючий розділ про продавця, щоб встановити теплу зв'язок з вашими потенційними покупцями.

Співробітники магазину: Якщо у вас є співробітники або партнери, представте їх у цьому розділі.

Зверніть увагу на потреби ваших покупців:

Політики магазину: Викладіть чіткі правила щодо доставки, повернення, обміну, оплати та індивідуальних замовлень. Надайте всю необхідну інформацію перед оформленням покупки, щоб ваші покупці відчували себе впевнено та задоволено після здійснення замовлення.

Профілі доставки: Визначтеся з тарифами за доставку, і якщо ви пропонуєте безкоштовну доставку, вказуйте це. Налаштуйте профілі доставки, щоб покупці знали точні витрати на пересилку товарів.

Якщо ви продавець із США:

На завершальному етапі налаштування магазину зверніть увагу на можливість придбання поштових етикеток USPS на Etsy. Порівняйте ціни з роздрібними тарифами USPS в поштових відділеннях та на інших платформах, щоб заощадити до 30% на пересилці. Отримайте детальну інформацію про покупку поштових етикеток USPS на Etsy.

З цими кроками ваш магазин буде повністю готовий для представлення вашим покупцям, і ви будете готові до успішних продажів на Etsy!

Товари в вашому магазині на Etsy

Додайте більше товарів у ваш магазин. Коли всі розділи вашого магазину на Etsy заповнені, настав час почати додавати нові товари. Кожен товар, який ви додаєте, стає окремим оголошенням про продаж. Ось деякі рекомендації щодо ефективного розміщення товарів на продажу:

 1. Використовуйте оптимізовані назви і теги: Придумуйте назви для товарів і використовуйте теги, які допоможуть вашим оголошенням краще знаходитись у пошуку на Etsy.
 2. Якісні фотографії товарів: Зверніть увагу на якість фотографій, так як вони сильно впливають на привабливість товарів для покупців.
 3. Додайте атрибути: Допоможіть покупцям легко знайти ваші товари, додаючи атрибути, які відповідають вашим продуктам.
 4. Зацікавте описом: Створюйте описи товарів, які привернуть увагу і викличуть інтерес у покупців.
 5. Вкажіть точний час обробки замовлення: Щоб покупці знали, коли очікувати отримання товару, обов'язково вкажіть точний час обробки замовлення.
 6. Розгляньте доставку та можливість безкоштовної доставки: Придумайте ціноутворення для доставки та можливості надати безкоштовну доставку, що може бути привабливим для покупців.

Маркетинг, фірмовий стиль та просування Маркетингова стратегія є ключем до успіху вашого магазину на Etsy. Гарний маркетинг допоможе привернути нових покупців до вашої продукції та підтримувати інтерес у існуючих клієнтів, що сприяє зростанню продажів.

Що потрібно зробити для початку просування:

 1. Оптимізуйте магазин для пошуку на Etsy: Переконайтеся, що ваш магазин добре оптимізований для пошуку на Etsy. Важливо вказати своє місцезнаходження, щоб ваш магазин відображався у результатах пошуку за регіоном.
 2. Пов'язаність з соціальними мережами: Створіть зв'язок між вашим магазином на Etsy та вашими профілями у соціальних мережах, щоб зручно ділитися новинами про ваш бізнес.
 3. Реклама та акції: Розгляньте можливість інвестування в рекламу, яка допоможе зміцнити ваш бренд і привернути нових покупців. Також обдумайте надання знижок і акцій, що привернуть покупців.
 4. Шукайте можливості для продажу: Шукайте місцеві ярмарки та ринки, де ви можете запропонувати свою продукцію.
 5. Приєднуйтесь до спільноти Etsy: Приєднуйтесь до спільноти продавців та покупців на Etsy, щоб спілкуватися та ділитися досвідом.

Ці кроки допоможуть вам ефективно організувати ваш магазин на Etsy та успішно привертати нових покупців.

Всі наші послуги - https://www.uk.mycompanyuk.com/services
Реєстрація магазину Etsy - https://www.uk.mycompanyuk.com/etsy
Реєстрація міжнародної компанії https://uk.mycompanyuk.com/main
Реєстрація Amazon https://uk.mycompanyuk.com/amazon
Реєстрація Shopify https://uk.mycompanyuk.com/shopify
Реєстрація Paypal https://uk.mycompanyuk.com/paypal
Реєстрація Ebay https://uk.mycompanyuk.com/ebay
Реєстрація Etsy https://uk.mycompanyuk.com/etsy
Усі послуги https://uk.mycompanyuk.com/services