МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ
БЛОГ

Які зміни стосуватимуться продавців сервісу Амазон цього року?

З 2021 р. постачання товарів до країн Європейського Союзу зі складів, що перебувають у Сполученому Королівстві, було припинено. У зв'язку з цим потенційними клієнтами Amazon UK стали не всі жителі ЄС (446 млн осіб), а лише 66 млн осіб, які проживають в Англії. Причиною таких глобальних змін став вихід Сполученого Королівства з ЄС.
Раніше роботу здійснювали через спеціальний сервіс Pan-European FBA, завдяки якому можна було торгувати на будь-яких майданчиках Амазон у Європі. У цьому зберігання товару здійснювалося складах однієї з країн, зокрема Британії.

Що тепер робити продавцям?
Існує два шляхи для зниження втрат:
1. Розподіл товару. Тим, хто торгував одразу на п'яти європейських майданчиках, радили завчасно розподілити частину товарів на складах Євросоюзу, а частину – направити на склади у Британії. Зробити це необхідно було для того, щоб сформувати товарні запаси з обох сторін митних кордонів, що знову утворилися.
2. Робота через Multi-country Inventory (MCI). Ще один вихід із ситуації – використання програми MCI, в рамках якої можна вибрати країну, де зберігатиметься продукція, а також продавати її на майданчику, що знаходиться в Європі.
Всім відомо, що найбільшими європейськими ринками є ФРН та Франція, а такі країни, як Іспанія, Італія та Голландія, мають набагато менші обсяги ринку. Якщо ваш товар спеціалізований і не має масового попиту, використання сервісу Pan-European FBA може стати не найпродуманішим вибором. Програма Multi-country Inventory дає можливість сконцентрувати зусилля на більш об'ємних ринках європейських держав і тим самим уникнути зайвих податкових платежів.

Реєстрація міжнародної компанії https://uk.mycompanyuk.com/main
Реєстрація Amazon https://uk.mycompanyuk.com/amazon
Реєстрація Shopify https://uk.mycompanyuk.com/shopify
Реєстрація Paypal https://uk.mycompanyuk.com/paypal
Реєстрація Ebay https://uk.mycompanyuk.com/ebay
Реєстрація Etsy https://uk.mycompanyuk.com/etsy
Усі послуги https://uk.mycompanyuk.com/services