МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ
БЛОГ

Wise – «Робін Гуд» серед операторів грошових переказів

Досягається це рахунок наступних действий:
  1. Зміна комісій. Розмір комісій зменшується, а самі вони стають прозорішими.
  2. Конвертацію валют сервіс здійснює за реальним середньоринковим курсом. У банках валюта купується за курсом трохи нижче ринкового, а продається за вищою вартістю, і ця різниця є заробітком банку. А платіжна система Wise не робить націнки.

На сьогоднішній день із України через компанію Wise можна переказати гроші в 60 країн, а отримати з 42. Зберігання та конвертування здійснюється у 56 валютах, платіжний сервіс покриває понад 1000 напрямків.
Більшість валют підтримує тільки переказ з рахунку на рахунок, а деякі ще й оплату по карті, Apple Pay або Android Pay через програму. Кошти приходять одержувачу зазвичай протягом 24-48 годин.

Компанія Wise є найкращим варіантом серед операторів міжнародних перекладів. Вона відома компетентною службою клієнтської підтримки, масою позитивних відгуків на сервісі Trustpilot та високою швидкістю грошових переказів. Особливо привабливою є зручність користування, про що свідчить проведений нами аналіз думок користувачів послуг цієї компанії.

Позитивні емоції деяких нових клієнтів Wise навіть не відразу дозволили їм повірити в те, що таке можливо. Але це справді так! Нерідко можна зустріти інформацію про те, що ця серйозна компанія розпочала революцію: з 2011 р. компанія продемонструвала стрімке зростання і високу компетентність, здійснивши справжнісінький прорив у міжнародних грошових переказах.

Реєстрація міжнародної компанії https://uk.mycompanyuk.com/main
Реєстрація Amazon https://uk.mycompanyuk.com/amazon
Реєстрація Shopify https://uk.mycompanyuk.com/shopify
Реєстрація Paypal https://uk.mycompanyuk.com/paypal
Реєстрація Ebay https://uk.mycompanyuk.com/ebay
Реєстрація Etsy https://uk.mycompanyuk.com/etsy
Усі послуги https://uk.mycompanyuk.com/services