МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

Дистанційно без вашого приїзду + банківський рахунок в подарок
Також зареєструємо AMAZON, EBAY, ETSY, KICKSTARTER та INDIEGOGO

Чому вести бізнес в Англії вигідно?


Великобританія одна із визнаних ділових і культурних центрів сучасного світу. Тому відкривати свій бізнес у Англії престижно. Така компанія, як правило, викликає повагу партнерів та користується довірою у постачальників.

До складу Сполученого Королівства входять чотири юрисдикції: Англія, Уельс, Шотландія та Північна Ірландія. В основному наша компанія пропонує реєстрацію компаній в Англії/Уельсі та Шотландії. Але якщо вам з якоїсь причини потрібно розпочати бізнес у Північній Ірландії, ми зможемо знайти для вас рішення. Кожна компанія, яка знаходиться на території однієї із цих країн, має свої переваги. Найчастіше іноземні громадяни вважають за краще реєструвати компанію в Англії. Ряд законодавчих актів дає суттєві можливості бізнесменам під час відкриття власного бізнесу у цій юрисдикції.

Помилково вважають, що Англія ставиться до офшорних зон – це негаразд. Проте особливості місцевого корпоративного та податкового законодавства дозволяють партнерствам суттєво заощадити на податках з тих доходів, що були отримані за межами країни. Іноземних підприємців також порадують пільгові режими оподаткування та державну підтримку розвитку малого та середнього бізнесу.
НАШІ ФАХІВЦІ ЗАРЕЄСТРУЮТЬ ВАШУ КОМПАНІЮ
У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ ВСЬОГО ЗА КІЛЬКА ДНІВ ТА НАДАДУТЬ
УСІ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ДЛЯ УСПІШНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ
ТА РОЗВИТКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ НА ЗАХОДІ.

5 ключових переваг реєстрації компанії у Великій Британії


 1. Зручність реєстрації англійської компанії. Процес не займає багато часу, він прозорий і може бути проведений онлайн.
 2. Доступ до висококваліфікованої робочої сили та розвиненої інфраструктури.
 3. Один із найнижчих у Європі податків на корпоративний прибуток. Особливості англійського законодавства дозволяють користуватися численними податковими пільгами та відрахуваннями.
 4. Безмежні та висококонкурентні британські ринки товарів та послуг створюють унікальні можливості для розвитку вашого бізнесу.
 5. Мінімальне втручання держави та простота ведення бізнесу. У ряді випадків ви можете отримати урядову підтримку.
Крім того, британські компанії можуть отримувати фінансування, засновувати сплячі компанії та багато іншого. Потрібно враховувати, що ринок Великобританії процвітає, особливо у галузі будівництва, фінансових та банківських послуг; він надає нових клієнтів, партнерів та постачальників.

НАШІ ПОСЛУГИ


Відкриття компанії в Mycompanyuk LTD
Компанія IMycompanyuk LTD є прямим реєстратором у Великій Британії, центральний офіс розташований у Лондоні. Наші кваліфіковані фахівці проконсультують вас на кшталт відповідної саме вам компанії, а також умов і документів, необхідних для швидкої реєстрації.

Наші юристи практикують комплексний підхід у вирішенні завдань, які стоять перед клієнтами. Ми приготували три пакетні пропозиції для реєстрації та супроводу компаній в Англії, а також додаткові послуги, які можуть знадобитися у вашій роботі.
Silver
Реєстрація компанії, включаючи оплату держмита
Юридична адреса на 1 рік
Сканування пошти та відправлення файлів на ваш e-mail на 1 рік
Відкриття рахунку
$600
Замовити
Gold
Реєстрація компанії, включаючи оплату держмита
Юридична адреса на 1 рік
Сканування пошти та відправлення файлів на ваш e-mail на 1 рік
Відкриття рахунку
Реєстрація PAYPAL
$750
Замовити

Процедура відкриття британської компанії


Реєстрація фірми у Великій Британії – це складний процес, який має безліч юридичних зволікань і тонкощів. Саме з цієї причини для отримання гарантованого результату краще довірити цю роботу професіоналам – це допоможе зберегти ваш час та гроші.

Англійське корпоративне законодавство передбачає велику кількість правових форм для вашої компанії. Більшість завдань, які ставить перед собою британський підприємець-початківець, можна вирішити в рамках діяльності компанії з обмеженою відповідальністю, акціонерної компанії відкритого типу, а також різних партнерств.

Для реєстрації компанії в Англії вам необхідно заповнити стандартну форму на сайті та сплатити державне мито. Ви можете використовувати стандартні форми статуту та установчого договору або за допомогою наших юристів підготувати власний варіант статуту.

У статуті зазвичай прописуються цілі компанії, розмір акціонерного капіталу, підтверджується намір учасників створити компанію та її членами. Також там вказані правила управління компанією, тому він використовується засновниками, директорами та компанією-секретарем як регламент для ухвалення тих чи інших управлінських рішень.

Додаткові послуги для бізнесу від компанії Mycompanyuk LTD


Безумовно, потреби британської компанії, що активно діє, не можуть бути задоволені тільки в рамках пакетних пропозицій. Вам можуть знадобитися додаткові послуги нашої компанії – надання послуг номінальних осіб, отримання виписки про стан компанії з Реєстраційної палати, апостилювання копій документів або складання щорічних бухгалтерських звітів. Детальнішу інформацію про ці та інші послуги для бізнесу ви можете знайти на сторінці «Послуги для бізнесу».

Наші юристи мають багатий досвід вирішення завдань, пов'язаних із взаємодією приватних бізнес-структур та контролюючих органів Сполученого Королівства. Досвідчені фахівці Imperial & Legal допоможуть вам суттєво спростити ведення бізнесу у Великій Британії та Європі та звільнити більше робочого часу на розвиток своєї компанії. Про деякі наші послуги ви можете прочитати детальніше нижче.
Плюси реєстрації компанії в Англії
 • Власний офіс у Великій Британії для цілей реєстрації
 • Можливість дистанційного оформлення
 • Пакетні пропозиції та індивідуальні рішення
 • Комплексне корпоративне обслуговування
 • Професійний переклад документів
 • Юридичний супровід та консультації на всіх етапах
 • Відкриття компанії в Англії – від 1 дня
 • Повна конфіденційність
Як це працює
1
Консультація
Ми розглянемо вашу ситуацію, відповімо на всі запитання та допоможемо скласти пакет із необхідних послуг
2
Укладання договору
Далі ми складемо та підпишемо з вами договір, який стане гарантією для обох сторін.
3
Передплата
Після укладання договору вам потрібно буде внести передоплату, яку ми гарантуємо повернути відповідно до умов договору.
4
Передача документів
Після передоплати вам потрібно буде надати нам всі необхідні документи, щоб ми могли розпочати роботу.
5
Реєстрація компанії
Отримавши всі необхідні документи, ми приступимо до роботи і протягом 1-3* днів ваша компанія буде зареєстрована
(*терміни можуть змінюватися в залежності від додаткових послуг)
6
Отримання документів клієнтом
У результаті ви отримаєте пакет документів відповідно до вашого пакету послуг та внесете другу половину оплати. На цьому нашу роботу буде завершено і на нашому рахунку буде +1 задоволений клієнт!
Що говорять наші клієнти
 • Наталія Піддубко
  Дропшипер на Амазон
  Чудова команда, професіонали своєї справи. Щонайменше зусиль з мого боку. Все було готове вчасно. 3 дні та документи у мене на руках!
 • Роман Ведюк
  Приватний підприємець
  Давно хотів розширити кордони для свого бізнесу, але завжди думав, що доведеться витратити на це чимало грошей, а найголовніше. Дякую хлопцям, вони показали мені, як я був не правий! За тиждень у мене з'явилася компанія та рахунок в Англії. Про такі терміни я не міг навіть мріяти!
 • Катерина Малохіна
  Shopify дропшиппер
  Як дропшиппер-початківець ніде не могла знайти комплекс послуг, який мені потрібен був. А ці хлопці змогли мене приємно здивувати. Для початку бізнесу на Shopify вони надають повний супровід! Так би мовити під ключ.
Різновиди компаній в Англії
Залежно від особистих переваг та особливостей діяльності компанії, можна вибрати одну з декількох корпоративних форм. Грамотні фахівці Mycompanyuk LTD допоможуть зробити вибір, відкрити компанію у Великій Британії та підтримувати ваш бізнес.
Важливі запитання щодо реєстрації компанії у Великій Британії
Наші новини