МЕНЮ
Підтримуємо Україну Разом. 20% передаємо на ЗСУ

Що зміниться для бізнесменів у Великобританії

Якщо ви очікуєте почути новини про те, що буде з тими, хто зараз чекає на закінчення своєї візи і не знає, скільки і чи зможе взагалі залишитися в країні, ви будете розчаровані. Британська імміграційна служба вирішила поки що внести зміни, які ніяк не відносяться до коронавірусу. Але, не пошкодуйте часу, прочитайте до кінця – раптом деякі зміни стосуються саме вас чи вашої родини.

Правила для європейців

Сполучене Королівство включає чотири країни, і, як правило, імміграційні правила поширюються на всі з них. Однак Хоум-Офіс зробив винятки для членів сімей мешканців Північної Ірландії. Починаючи з 24 серпня 2020 року, вони зможуть залишитися у Великій Британії або приїхати туди за правилами, прийнятими для європейців після брекситу – це набагато простіше і дешевше.

Ще одна зміна стосується жертв домашнього насильства. Якщо ви у Великобританії як член сім'ї громадянина ЄС (чоловік, дитина, батьки тощо) і ви були схильні до насильства з його боку, ви можете зберегти свої права на проживання в країні. До 04 червня 2020 року це застосовується лише до подружжя європейців.

Єдиний представник

Віза єдиного представника закордонної компанії – це відносно легкий та дешевий спосіб розпочати свій бізнес в Англії, тому вона користується такою популярністю, особливо після того, як було скасовано візу Tier 1 Підприємець. Хоум-Офіс вважає, що в цій візі є багато лазівок, якими люди користуються, щоб переїхати до країни.

Істинність намірів

Єдиних представників тепер перевірятимуть на істинність намірів. Ви повинні довести, що їдете до Великобританії для розвитку бізнесу, а не для особистих імміграційних цілей. Крім того, у вас мають бути «необхідні навички, досвід та знання даної сфери бізнесу». Бізнес-план у цій ситуації дуже стане в нагоді, тому ми рекомендуємо скласти його.

Володіння акціями

Наразі у правилах йдеться, що єдиний представник не може володіти контрольним пакетом акцій материнської компанії. З 4 червня 2020 року він повинен також показувати, що не володіє бізнесом через будь-які структури і не має над ним непрямого контролю. Більше того, володіючи контрольним пакетом акцій, ви більше не зможете приїхати в країну за візою залежного вашого чоловіка (дружини), які виступають у ролі основного заявника.

Стартап та Новатор

Хоум-Офіс тепер перевірятиме, наскільки установа, що добре схвалила вас, впоралася зі своїм завданням і чи відповідає це правилам для візи Стартап і візи Новатора. Грубо кажучи, затвердженим організаціям більше не довіряють і можуть попросити надати додаткову інформацію та докази, чому вони схвалили заявки того чи іншого заявника.

Ідеї ​​новаторів тепер можуть схвалювати виші.

«Перспективність» замінили на більш зрозумілу «реалістичність та результативність залежно від ресурсів, які є у заявника».

Підприємці на візах Стартап та Новатор можуть змінювати сферу діяльності без отримання нового схвалення, якщо нове підприємство відповідає критеріям організації, що схвалила.